OFERTA INSTALACYJNA

System sygnalizacji pożaru i o pojawieniu się dymu

  Główny element systemu to Centrala sygnalizacji pożarowe, która ma za zadanie wykrywanie i sygnalizowanie zagrożenia pożarowego po odebraniu informacji od współpracujących z nią czujek i ręcznych ostrzegaczy pożarowych. Umożliwia ona włączanie dodatkowych urządzeń sygnalizacyjnych oraz przekazywanie sygnałów do systemu monitoringu pożarowego.

  Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem systemów wykrywania pożarów, począwszy od przygotowania projektu poprzez instalacje, uruchomienie i serwisowanie. Posiadamy duże doświadczenie w budowie zarówno małych jak i dużych systemów, chroniących obiekty przemysłowe. Współpracujemy z wiodącymi producentami systemów sygnalizacji alarmowej pożaru np. Polon-Alfa, Esser, Siemens, Bosch, Schrack. W naszych rozwiązaniach integrujemy różne instalacje przemysłowe powiązane z bezpieczeństwem obiektu.

   

  W pomieszczeniach o podwyższonych wymogach bezpieczeństwa Wykonujemy Ssący System Bardzo Wczesnej Detekcji Dymu VESDA (Very Early Smoke Detection Apparatus) zabezpiecza obiekty oraz urządzenia o szczególnej wartości. Czułość detektora chroni i ostrzega przed pożarem w bardzo wczesnym stadium nawet wówczas, gdy dym nie jest wykrywalny jeszcze dla oka. Stosuje się go w serwerowniach, laboratoriach, centrach finansowych, szybach windowych itp. Chroni on także przestrzenie międzysufitowe i popodłogowe.
  System VESDA może współpracować z innymi systemami alarmowymi np. wyżej wymienionych poducentów.

  System monitoringu wizyjnego

  Proponowane przez nas systemy monitoringu wizyjnego dostosowane są do potrzeb indywidualnych klientów. Często stosujemy sprzęt firmy NOVUS, który umożliwia tworzenie najbardziej optymalnych rozwiązń. Obecnie często wykorzystywane są rozwiązania IP,gdzie rejestratory cyfrowe pracujące w trybie quadrupleks umożliwiwają równoczesny zapis, podgląd „na żywo”, odtwarzanie lub kopiowanie nagrań, połączenie sieciowe.

  Rozwój współczesnych systemów kontroli i nadzoru umożliwia stworzenie nowoczesnych struktur monitorowania wizyjnego. Pozwala to nam projektować i wykonywać złożone systemy nadzoru wizyjnego oparte na rozwiązaniach analogowych jak i cyfrowych. Systemy, które stosujemy pozwalają na zdalny podgląd zarówno ze stanowiska nadzoru jak dowolnego miejsca na świecie poprzez internet.

   

  System sygnalizacji napadu i włamania

  • czujki ruchu
  • manipulator
  • alarmy, systemy napadu i włamania

   Wykonujemy antywłamaniowe zabezpieczenia obiektów i obszarów przy pomocy elektronicznych systemów powiadamiania i sygnalizacji. Stosujemy urządzenia i rozwiązania polecane przez znanych i cenionych producentów Satel, DSC.

    

   Sercem systemu jest centrala, która zbiera informacje z urządzeń peryferyjnych i w przypadku zagrożenia przesyła je dalej, uruchamiając sygnalizację akustyczno-optyczną. Wbudowany dialer telefoniczny umożliwia komunikowanie się centrali ze stacją monitorowania w formatach impulsowych oraz automatycznych Contact ID i SIA FSK. Istnieje także możliwość wykorzystania formatów transmisji takich jak: „Powiadomienie osobiste” lub „Linia prywatna” umożliwiających komunikowanie się centrali bezpośrednio z numerem telefonu użytkownika.
   Zapewniamy stałą i fachową obsługę już istniejących instalacji. Potrafimy integrować różne inteligentne systemy chroniące obiekt według potrzeb klienta.

   Informatyczne sieci strukturalne i teleinformatyczne

   • instalacje, elektryczne
   • sieci komputerowe, strukturalne, lan
   • pomiary

     

    Projektujemy i wykonujemy dowolne sieci teleinformatyczne dedykowane wraz z zabezpieczeniem UPS w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej oparte zarówno na okablowaniu LAN jak i rozwiązaniach światłowodowych.

    Zajmujemy się integracją systemów informatycznych, telefonicznych oraz video monitoringu IP.

    Wykonujemy instalacje elektryczne do 1 kV z zastosowaniem najnowicześniejszych urządzeń i rozwiązań projektowych.

    Robimy pomiary sieci strukturalnnych i elektrycznych.

     

    Oprogramowanie: Ewitryna.pl