O FIRMIE

  Firma Telbit powstała w 1989 roku jako firma zajmująca się usługami telekomunikacyjnymi i teletransmisyjnymi.

  Od roku 2004 nastąpił rozwój firmy, który był odpowiedzią na sygnalizowane przez rynek potrzeby w zakresie usług teletechnicznych.

  Na przestrzeni lat zdobylismy wiedzę i doświadczenie, które gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie. Szeroka gama poznanych i używanych przez nas urządzeń produkowanych przez wiodących w branży producentów polskich i zagranicznych, pozwala na optymalny dobór elementów systemu ochrony. Posiadamy wszelkie świadectwa i zezwolenia, niezbędne do prowadzenia naszej działalności oraz autoryzacje na instalację urządzeń i systemów firm należących do światowej czołówki.

  Wykonujemy instalacje w budynkach użytku publicznego, w hotelach, w obiektach przemysłowych, w szkołach i jednostkach służby zdrowia oraz placówkach opieki.  

  Zajmujemy się również naprawą i konserwacją istniejących już systemów.

  Współpracujemy ze znakomitymi w tej branży projektantami i rzeczoznawcami, dzięki czemu oferujemy kompleksową obsługę z zakresu wszystkich wykonywanych instalacji.

  Kadra firmy to wykwalifikowani instalatorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zapewnią fachową i rzetelną obsługę. O jakości wykonywanych usług świadczą otrzymywane referencje.

  Nasze cele strategiczne i marketingowe oparte są o nowoczesne i przyjazne dla środowiska technologie, zapewniające wysokie walory użytkowe obsługiwanych obiektów.
  Chcemy pozyskiwać do współpracy Partnerów niezależnie od wielkości potencjalnych kontraktów. Jedynym przyjmowanym kryterium jest innowacyjność rozwiązań. 

  O  naszej rzetelności i wiarygodności świadczy wieloletnia współpraca z wieloma dużymi firmami w regionie na bazie polecenia przez zadowolonych klientów. 

   

   Oprogramowanie: Ewitryna.pl